KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803056

nr 1380 3056

Bengt Arne Linderos

(1929-1989), Sverige

Oljemålning, Interiör med utsikt. Signerad BAL. Olja på duk, 51x60, yttermått inklusive ram: 54x62 cm

Bengt Arne Linderos (BAL), svensk bildkonstnär född 1929, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:24:03

20/2 12:53:42 1      Vinnande bud

Bengt Arne Linderos

Läs mer om Bengt Arne Linderos